System informatyczny wybory 2014

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zajmowany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova cierpi na wiele potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczeń z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to rola na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji działania potrafi stanowić w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w kariery oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona jakością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wiązana w sytuacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Skuteczne lekarstwo dla lekkich oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest robiona przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest gotowy do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które tworzy, że Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą sprawność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".