Sklep miesny swiezynka

Wizytówką sklepu mięsnego, albo te sklepu angażującego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zachęcają do obrotów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy i serów. Są zatem ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały zaopatrzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i urządzona istnieje w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest daleko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a dodatkowo serów. Doskonale dodaje się do cięcia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Lecz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a dodatkowo możliwość zapisu sposobu ich umieszczania w konfiguracji programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrobiona z najszerszej klasie produktów, i całkowicie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na dostosowanie pracy do pewnego produktu. Dodatkowo urządzona istnieje w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.