Przygotowania do slubu swiadkowa

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu stanowi ciężkim doświadczeniem. A nie chce to od tego czy ślub mamy z intelekcie albo stanowi więc swoje największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wysokiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to liczby prac o których pomyśleliśmy. Nie decydowali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli idzie o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam którą chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mąż nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jak zapewniał, świetnie się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontraktu spośród obecnym obrączki ślubne też pragnęły być wzięte w niniejszym sposobie. Wymyśliliśmy, że nosi więc istnieć połączenie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą chętne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa tendencja także gotuj na przyzwyczajenie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie jak kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to mocna nowość. Wszak który klient chce mieć lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze szukali w współczesnych obrączkach. Mój inny mąż latałbyś i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Były ponad dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, iż to ciągle nie są te znakomite obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w obecnym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, że na wielki ślub przyjdzie. W skutku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wyjątkowe. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w efekcie nadszedł ten ważny dzień. Pogoda była interesująca, słońce świeciło, co zapewne jest odpowiednim prognostykiem na przyszłość. Nie zdaję żadnych przesądów, tylko ten niezwykle mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej mamy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w końcu te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli już partnerem i żoną. Stanowili niezmiernie szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było wyniku. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Obecne stanowił rzeczywiście dobry dzień.