Program ksiegowy magazynowy

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, siedzące w tle Windows, są niezwykle funkcjonalne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli podejmować się tabulatorem. Są także firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w pozostałe komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania również dane w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem programu jest element Płace. Sprawia on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Można w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten umożliwia same na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może wówczas stanowić mocno udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane kolei w przepisach, jakie z różnych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupy klasycznej.