Program ksiegowy amortyzacja

Symfonia projekt to pakiet, który wspomaga panowanie w delikatnych i średnich firmach. Stanowi o ważny polski zintegrowany pakiet, jaki stał stworzony zwłaszcza dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to umożliwia w kierowaniu marki w jej częstej praktyki w roli ewidencji oraz obsługi wydarzeń gospodarczych.

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia). Moduł Analizy Finansowe uważa zbyt zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa.
Aplikacja Środki Trwałe ułatwia w licznym stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawych i wewnętrznych. Moduł Kadry natomiast Płace służy do zarządzania wynagrodzeniami oraz danymi ludzi. Dzięki nim można szybko obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Umożliwia on w zdaniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania – generuje listy płac oraz raporty. Drukuje także potwierdzenia przelewów.
Aplikacja Handel uczestniczy w istocie sprzedaży oraz gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego). Dzięki niemu stanowi możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest przychylna dla marek posiadających kilka oddziałów dodatkowo w całości kompatybilna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest zdobywany w terenach handlowych i sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki). Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.
Moduł Mała Księgowość został zaś utworzony dla firm, które mówią księgowość uproszczoną. Poprawia on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z planem Płatnik). Dzięki niemu można mówić rozrachunki z tytułami i pracownikami. W znacznym stopniu ułatwia analizy dochodowości.