Program komputerowy helios

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w punktu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest czerpany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova odpowiada na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.System umożliwia pełną mobilność.Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i pozwoli na obsługę na tablecie.Inne dostępne opcje to sztuka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową.System umożliwia pełną ochronę i dostarczanie zadań.Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji zadania prawdopodobnie istnieć w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w pracy oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach.1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłaty lub leasingu.2. Wynajem oprogramowania - cena jest przyswajana w sytuacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Doskonałe wyjście dla średnich oraz małych firm.3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest spełniana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest przekonany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o.Spółka została ufundowana w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy.Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które daje, że Przyjaciele i Mężczyźni otrzymują najwyższą wydajność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy.Firma jest zatrudniona społecznie i wspiera takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".