Program dla firm calypso

PC Market firmy Insoft to głównie podatny program, również dla mniejszego sklepu jak i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny jest w działu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju jednostki można poprawiać ją o nowe moduły. PC Market jest przyjaznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez naszych konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym czasie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci więc wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najmniejsze ceny. Wciąż będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile posiada Ci wciąż wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką kwota pieniędzy jesteś w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić dużo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz spośród porady kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na lokalnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najświeższych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i nieskomplikowany w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest przejrzysty, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na placu urządzeń fiskalnych, a i każdego typie sprzętem, jaki można zauważyć w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.