Oprogramowanie firma budowlana

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać uwagę na program ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to typowe narzędzie dla maluchach i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr oraz płac, jest także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat
Program ten pewnie się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu kompatybilności z ustawą o rachunkowości. Wynika toż z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego odpowiedzialne są w nim drugiego typu narzędzia do informowania i praktyk i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament
Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można zarobić nie tylko dojazd do jego głównych i zaawansowanych funkcji, ale zarówno do pomoce technicznej, która daje rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań dostosowanych do pewnej branży i firmy. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima widać nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych pionów i wszystkiej firmy, ale i przydać się w niscy sposób do zwiększenia jej sukcesów.

Demo
Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online bądź jeszcze z 60-dniowego dema offline. Stanowi toż niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu mocna podać decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma z niego aktualnie ponad 60000 firm z wielu branż, co stanowi oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.