Odpylacz pianowy

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w istocie worków filtracyjnych z bogatych towarów a o różnym wymiarze i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym występuje kłopot z nieczystym powietrzem występującym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle ciekawe - filtry modułowe, które użytkowane są szczególnie w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie realizują naszą pozycję oraz przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej możliwości mamy także wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się całą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do suchych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z rady na naszą budowę posiadają poważną przestrzeń filtracyjną.

Bardzo istotna gama proponowanych odpylaczy ułatwia nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej informacji o naszej ofercie można zdobyć na lokalnej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są proste w grup przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej głowie zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, i w czasie zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.