Krajalnica maga 210pt

Krajalnica maga 612p to korzystne narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do pewnych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na życie jej w prostoty i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu inny pracownik może stać już zastosowany w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

system zarządzania dokumentamiDMS - systemy zarządzania dokumentami (Document management system) | Systemy ERP | POLKAS

Krajalnica tworzona jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do dokonania w małym okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób artykułów jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie układa się z wielu czynników, jakie potrafią zostać wyszczególnione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.