Krajalnica do warzyw

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde kiedy i miękkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej wartości Krajalnica została stworzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz sztukę maszyny. Materiały z jakich wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie stanowią kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich moc. Pozostałe elementy zostały przygotowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest więcej zaopatrzona w specjalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego ale gdy szuka się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.