Krajalnica 612p

Urządzenie bizerba gsp-v to nic nowego jak ręczna krajalnica grawitacyjna, która wyposażona stała w nowoczesne funkcjonalności. Jak jedyna nazwa wskazuje poświęcona stanowi w głównej wadze do krojenia wędlin oraz sera. Wyposażona istnieje w jednoczęściową płytę oporową.

Płyta ta dodatkowo posiada kanał drenażowy oraz podwyższoną krawędź stołu. Dzięki temu żadne płyny nie są w bycie ociekać na ladę i trwa zachowana czystość i program w tłu pracy razem z regułami bhp. Ostrzałka pewno stanowić bez problemów myta w zmywarce. Niniejsza krajalnica kupi na krojenie nie ale już wspomnianych serów i wędliny, lecz również mięsa w dużych ilościach. Podwyższone nóżki dają możliwość łatwego czyszczenia terenów znajdujących się pod krajalnicą. Precyzyjne krojenie zapewnione jest za pomocą odpowiedniej gałki regulacji grubości. Stawia ona możliwość krojenia kawałków wielkości 0 do 3 milimetrów. Średnica noża wynosi 330 milimetrów. Potrzebne zasilanie to 230 V. natomiast wymagana głębokość blatu wynosi 70 centymetrów od ściany.
Krajalnica bizerba gsp-v jest wysoce prosta w obsłudze, a także w profilaktyki oraz w czyszczeniu. Omawiany rodzaj krajalnicy z powodzeniem znajdzie zastosowanie w krótkich i średnich placówkach handlowych, sklepach spożywczych czy mięsnych i w gastronomii. Przedstawia się bardzo niższym zapotrzebowaniem na energię elektryczną niż inne widoczne na rynku krajalnice. W porządku standby nie zużywa energii, a obudowa spowodowana jest z eloksalowanego aluminium.
Krajalnica jest nowoczesnym urządzeniem. Posiada dobrą powierzchnię bez końców, bez naroży. Jest wyposażeniem praktycznie niezniszczalnym. Części składowe krajalnicy są bardzo dobre w demontażu. Sama krajalnica określa się wysokim bezpieczeństwem i komfortem pracy.