Krajalnica 3w1

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną funkcję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste kiedy również słabe artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przenosi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej wartości Krajalnica została przygotowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i pracę maszyny. Materiały z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały skonstruowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo wyposażona w specjalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko jak wybiera się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.