Krajalnica 310p2

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka grupę oraz umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest dość prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to skutek, dany do cięcia przede wszystkim nowego sposobu wędlin i mięsa, jednak z przeznaczeniem może stanowić traktowany także do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bystra i znacznie precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w sum bezpieczne. Każde punkty zostały odpowiednio zakonserwowane i dokonane z tak trwałych, prostych w praniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i warunki sanitarne. Wszystek odcinek tego dania, jaki zajmuje pewną relacja z żywnością, jest przeprowadzony z faktów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz stanowił tegoż faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią materiały do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić narzędzie do tego, by znów leczyło "jako inne".