Kiedy wlacza sie turbosprezarka

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej delikatnych warunkach jest możliwa. Że nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi za złącze i dlaczego istnieje tak dużo dobre?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a jeszcze znacznie interesującą komunikację całych systemów zarządzania, które znają się w wszelkim miejscu, gdzie po prostu można również powinien takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który pozwoli na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania przenosi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a i dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie korzysta ponad obowiązku wyłączania idącego w określonym okresie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Wszystkie są dokonane w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie zarabiają w temperaturze podejmującej się od –55, a przechodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego trudna i pozytywna. Dzięki temu, że potrafią obudowę uczynioną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na każde uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również zezwolenia na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo niezawodne i spokojne i trwałe.