Ekran dotykowy sam klika

GASTRO POS jest programem, który powoduje na silną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak daleko przystępny sposób na targu gastronomicznym zajmuje się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w praktyki kelnerom oraz tym jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych oraz czasochłonnych szkoleń, oraz niezwykle popularna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z pełną paletą funkcji, bardzo dobrze sprawdzi się w nie chociaż w krótkim, pojedynczym lokalu, ale również w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS jest daleko podatnym systemem, jaki dostaniemy na zbytu. W zależności od profilu lokalu, lub jest wtedy bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najlepsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy jak również efektu jaki generuje. W relacje od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, żebym był on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca jest dojazd do ludzi możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z planami hotelowymi i urządzeniami do ćwiczeń specjalnych.