Dni obowiazku pracy 2016

W bliskiej ofercie dostają się jedynie oryginalne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona rzeczy oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały wzrost w obrębie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz też profesjonalne również daleko korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym poziomie a każdymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i grupują spożywa w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dobrane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do prowadzenia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu większych kwot suchego produktu z grubych przestrzenie. Zostały stworzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Angażujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i realizujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.