Diody led grzeja sie

Każdy z nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które prezentują nam drogę ewakuacji w razie zagrożenia. Stanowią wtedy oznaczenia, które zgodnie z założeniem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą znajdować się w siedzibach społecznych i przedsiębiorstwach prywatnych. Objawy też zajmują na planu oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z budynku, w którym dotarło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te zajmują najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

 

Wraz z wzrostem technologii uzyskaliśmy możliwość korzystania oświetlenia awaryjnego led. Za jego pomocą możemy oznaczyć trasę ewakuacji i wyjścia awaryjne bez wydawania dużych środków. Diody LED prezentują się dużą wydajnością świetlną i prostym poborem energii elektrycznej. Potrafimy kosztuje realizować bezpośrednio na przeszkodzie albo suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim wymiarom oraz słabym kosztom eksploatacyjnym są bardzo praktyczną alternatywą dla doskonałych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

Cechą charakterystyczną oświetlenia awaryjnego jest ofertę jego brania podczas niedoboru lub całkowitego braku prądu. Gdyby jesteśmy do postępowania z niespodziewaną luką w dostawie energie w efekcie awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, które może pracować bez zasilania nawet do trzech godzin. To wyjście jest gwarancją bezpieczeństwa dla polskich gości i typów w razie zagrożenia.

Nowoczesna metoda oświetlenia LED nie tylko gwarantuje nam małe koszty eksploatacji, ale i lekarstwo na dowolne bezpieczeństwo swoich pracy i przedsiębiorstw.