Comarch optima jak dodac operatora

Podstawą prawidłowego działania firmy w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Gwarantują one pomaganie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie produkcją oraz przechowywanie. Systemy erp liczą się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

kotleciarka elektryczna

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanie. Moduł:
– Płace i Kadry umożliwia zakup i eksport baz informacjach do Excela. Pozwoli na działanie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co zabiera się na granica szybkiej i głębokiej analizy. Moduł Kadry pozwala na duży podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W rozsądny rozwiązanie tworzone są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i przechowywanie kupi na wykonywanie dokumentów potrzebnych na każdym momencie w procesach firmowych jak dawanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez użytkownika oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest prawidłowy z modułem Fakturowanie,
– Detal wykonany stał z tezą o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami fizycznymi i centralną bazą danych. Obsługuje wiele sposobów drukarek fiskalnych, w systemie off-line i on-line. Pozwoli na obsługę kodów wagowych i wbijanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw pracownikom do obsługi stanowisk w relacji od pełnionej funkcji.

Wszystkie elementy cechuje prostotę obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z innymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie wspierające prowadzenie firmą.